خوش آمدید صبح بخیر،
چنانچه از مشتریان ما هستید لطفآ به پروفایل خود وارد شوید.

دوشنبه 25 شهريور 1398 - 08:48
September 16, 2019 - 08:48
صفحه اصلی / محصولات / سامانه الکترومکانیکی ثبت حرکت
سامانه الکترومکانیکی ثبت حرکت
این سامانه یکی از پیشرفته ترین ابزار ساخت انیمیشن و جلوه های تصویری در صنعت سینما٬ تلویزیون٬ بازیهای رایانه ای و فیلمهای انیمیشن می باشد که انحصارا در اختیار معدود شرکتهای بزرگ فیلمسازی و انیمیشن دنیا قرار گرفته است.
سامانه الکترومکانیکی ثبت حرکت

به کمک این سامانه می توان حرکات دقیق بازیگران حقیقی را به کاراکترهای مجازی مورد نظر در جلوه های تصویری و انیمیشن با همان ظرافت و دقت در حرکات واقعی القاء کرد بدین ترتیب تقریبا بیش از دو سوم ⅔زمان و هزینه ای که برای ایجاد این حرکات به صورت دستی و سنتی صرف می شد حذف خواهد گردید.

این سامانه بهترین مدل از مدلهای موجود ( Motion Capture ) در دنیا می باشد و با توجه به شرایط محدود موجود در کشور ( نداشتن استودیوهای خاص و بزرگ ) و همچنین نبود بودجه های نجومی برای قشر کاربران سامانه و شرکتهای مرتبط و همچنین آماده بودن و سهل الوصول بودن پشتیبانی و خدمات این سامانه در کشور توسط شرکت آرتمن و با توجه به بومی بودن و نوآوریهای خاص ( زیبایی٬ حجم کم٬ دوام بسیار٬ راحتی کار٬ پاسخگویی به حجم زیادی از اطلاعات٬ قابل استفاده در محیطهای باز تا شعاع 250 متر از مرکز پردازش و غیره ... ) و لوازم جانبی ( دستکش٬ Lip sync صورت برای کاربر به صورت همزمان یا مجزا و ... ) این سامانه بسیار کارآمدتر می باشد.